Kõht-selg-tuhar 11.00-12.00 (asendab Kadi)

Rühmatreening: 

Kõht Selg Tuhar (KTS) on tõhus treening, kus keskendutakse eelkõige kõhu-, selja-, tuhara- ja reielihastele.Treening algab mõnusalt lihtsatest sammudest koosneva soojendusosaga, kus ei leidu ühtegi keerulist sammukombinatsiooni.Tunni põhiosas (ca 40 min) parandatakse lihastoonust ja treenitakse lihasvastupidavust, tugevdades tasakaalustatult kõiki lihasrühmi (küünar- ja õlavarrelihased, tuhar ning kõht koos seljaga). Harjutuste sooritamisel kasutatakse enda keharaskust ja kergemaid abivahendeid (hantlid, kettad, kummilindid jt), jälgitakse õiget kehaasendit ja hingamist, samuti koormuse vastavust treenitusele. KST sobib algajatele, edasiõudnutele kui ka kaalukamatele inimestele ning loomulikult nii naistele kui ka meestele. Treeningu lõpetavad taastavad venitus- ja lõdvestusharjutused.

Treeneriks on Kristin Möllits

Treeningu tüüp: füüsiline ja pingutust nõudev

Treeningu kestvus: 30, 45 või 55 min (olenevalt treeningpäevast)

TÄHELEPANU! 

30-minutiline ekspresstreening ei sisalda soojendusosa! Soojenduse palume eelnevalt teha jõusaalis cardio seadmetel. Treening sobib hästi jõusaali treeningule soojenduseks või hiljem lihaste viimaseks pingutuseks ja lõdvestuseks.

Treener: 

Kristin Möllits (personaal- ja rühmatreener)

Treeneritööga alustasin 2007. aastal esimeste spinningutreeningute juhendamisega. End vaikselt, kuid pidevalt arendades jätkasin peagi ka teiste treeningstiilidega (aeroobika- ja tantsutunnid, jõusaalitreeningud, keha&meele tunnid).

Aeg: 
pühapäev, jaanuar 21, 2018 - 11:00 kuni 12:00

Logi sisse/registreeru

Või logi sisse kasutades...