Ringtrenn 18.15-19.15 Erkki

Rühmatreening: 

Jõusaali Ringtreening on jõusaali treening, kus sooritatakse teatud arv erinevaid harjutusi, mitu ringi järjest. Harjutused on saalis paigutatud "jaamadesse". Harjutuste sooritamisel on kindel ajaline limiit, küll aga mitte korduste arv, see sõltub iga osaleja treenituse astmest. 

Treening algab kerge soojendusega, jätkatakse suuremate lihasrühmade treenimist jõusaaliseadmeid ja muid treeningvahendeid (kettaid, hantleid, fitball'e, kummilinte jne) kasutades. Treening lõpeb venitusharjutustega.

Neile, kes ei ole varem jõusaalis treeninud on ringtreening heaks võimaluseks teha tutvust jõusaali seadmete ja võimalustega. Kes, aga on varem jõusaalis käinud, oleks ringtreening heaks vahelduseks, sest treener valib harjutused/tekitab alternatiivid igale tasemele vastavalt. Treening sobib nii meestele kui naistele.

Treener: Erkki Klaus

Treener: 

Erkki Klaus (jõusaali ringtreening, personaaltreener)

Erkki Klaus ( Personaal-ja rühmatreener)

Minu teekond jõusaali ja hiljem treeneriks saamiseni on suuresti mõjutatud lapsepõlvest - ülekaalulisus ja nõrk füüsis, madal enesehinnang ning ebakindlus.

See kooslus minus sütitas mind, et muutuda ise kindlamaks ning seeläbi ka leida väljund, mille kaudu ma saaksin läbi enda kogetu aidata teisi. Inimesi, kes seisavad samuti silmitsi sarnase olukorraga ning kes soovivad oma elus teha muutuse,aga ei oska seda üksinda ellu viia.

Aeg: 
Kolmapäev, jaanuar 17, 2018 - 18:15 kuni 19:15

Logi sisse/registreeru

Või logi sisse kasutades...