JÄÄB ÄRA! Movement Flow 17.30-18.30 Erkki

Rühmatreening: 

Kas soovid saada liikuvamaks, õppida paremini kontrollima- ja stabiilsena hoidma oma keha ja liigeseid erinevates kehaasendites, parandada oma sooritusvõimet jõusaalis ning vähendada vigastuste riski siis see trenn on just Sulle! Movement flow kujutab endast sujuvat dünaamilist liikumist ühest asendist teise, kus võtmesõnaks on maksimaalne kontroll oma liigutuste üle, et me kasutaksime oma keha nii, nagu ta on loodud liikuma. Trenni jooksul töötame läbi hüppe-, põlve-, puusa -ja õlaliigese, alaselja ning rindkere osa ning trenni lõppedes lahkume saalist parema enesetundega, liikuvama kehaga ning vähemate lihaspingetega.

Treener: 

Erkki Klaus (jõusaali ringtreening, personaaltreener)

Erkki Klaus ( Personaal-ja rühmatreener)

Minu teekond jõusaali ja hiljem treeneriks saamiseni on suuresti mõjutatud lapsepõlvest - ülekaalulisus ja nõrk füüsis, madal enesehinnang ning ebakindlus.

See kooslus minus sütitas mind, et muutuda ise kindlamaks ning seeläbi ka leida väljund, mille kaudu ma saaksin läbi enda kogetu aidata teisi. Inimesi, kes seisavad samuti silmitsi sarnase olukorraga ning kes soovivad oma elus teha muutuse,aga ei oska seda üksinda ellu viia.

Aeg: 
Reede, jaanuar 5, 2018 - 17:30 kuni 18:30

Logi sisse/registreeru

Või logi sisse kasutades...