CHALLENGE

CHALLENGE

Treening, kus osalejad saavad proovile panna oma füüsilise funktsionaalse võimekuse. Sooritatakse mitmeid erinevaid kergesti mõistetavaid harjutusi, et tähelepanu pöörata eelkõige korrektsele tehnikale ja hingamisele, treenija jaoks õigele tempole, liikuvusulatusele ja koormusele.
Peamiselt kasutatakse tunnis enda keharaskust, kuid aeg-ajalt võivad lisavahenditena kasutusel olla ka kettad, kummilindid ja matid.
Ei tasuks unustada, et õige väljakutse nõuab meeskonnatööd: moodustatakse võistkondi või paare, et edukamalt finišisse jõuda.

Challenge on sobilik igal tasemel treenijale, kuna erineva raskusastmega harjutusi leidub kõikidele ja enamik ülesannete puhul on võimalik valida endale sobiv tempo või korduste arv.

Tule ja pane end proovile, et oma keha ja õiget sooritustehnikat paremini tundma õppida, uusi eesmärke seada või lihtsalt nautida mõnusat ja lõbusat treeningut koos teiste trennisõpradega!

Treening kestab 55-60 min, algab loomulikult korraliku soojendusega ja pärast põhiosa lõppu on aeg lõdvestuseks ja taastumiseks.

Treeninguid juhendab Kristin Möllits.

Logi sisse/registreeru

Või logi sisse kasutades...