Koduklubi majatreeningud

Me teame seda tunnet, kui esimest korda spordisaali uksest sisse astud. Või seda tunnet, kui astud juba mitmes kord ja jälle lubad endale, kuidas sel korral on kõik teisiti. Sel korral suudad sa tagada järjepidevuse. Me teame seda küsivat pilku, kui jõusaalimasinate ees seisad või rühmatreeningute tunniplaani uurid. Seda mõranenud eneseusku, mida endale antud lubaduste murdmine on põhjustanud. Me teame seda kõike, sest me oleme olnud samas kohas. Samade küsimuste ees. Samades tunnetes.

Koduklubis võid julgesti uksest sisse astuda ja seda kõike tunnistada. Meie olemegi siin sinu jaoks, et aidata sind sinu püüdlustes. Nimeta seda siis spordi tegemiseks, tervislikuks eluviisiks või lihtsalt regulaarseks liikumiseks.

Tasuta personaalne majatreening

Sulle mõeldes, lõime majatreeningu. Majatreeningul saad sõbraks meie klubi treeneriga, kes aitab sul iseseisvate treeningutega algust teha. Treener viib end kurssi sinu varasemate treeningkogemustega, uurib sinu vajadusi ja eesmärke ning jagab esimesed juhtnöörid, kuidas oleks hea treeningutega algust teha või jätkata. Lisaks tutvustab treener sulle Koduklubi rühmatreeninguid, mis võiks sulle sobida ja näitab jõusaalimasinatel ning kangidel õigeid harjutusvõtteid. Pärast majatreeningut peaks sul olema tublisti kindlam tunne trenni tulla. 

Meie sõprus ei lõppe majatreeninguga. Majatreening on esimene kohting. Edaspidi arendame suhet liikumise ja treeningutega rühmatreeningutes, jõusaalis ja hoiame sidet eposti vahendusel. Teeme omalt poolt kõik selleks, et sinu suhe spordi ja liikumisega jääks kestma. 

Majatreenerid

Majatreeninguid viivad läbi Koduklubi majatreenerid kindlatel aegadel. Tutvu majatreenerite ja treeningaegadega.

Registreerimine

Esimene treening Koduklubis on 1€ ning majatreening on selle hinna sees. Juhul kui oled juba Koduklubi liige, siis on majatreening ka sulle tasuta. Kasuta seda võimalust julgesti!

Broneeri endale sobiv aeg e-posti teel telliskivi@koduklubi.ee, tee seda Facebook Messengeris või meile helistades +372 56 810 888.