Majatreenerid

Erkki Klaus

Erkki on hinnatud personaal-ja rühmatreener. Tema pärusmaa on jõusaal. Lisaks lihastoonusele saad Erkki trennist kuhjaga positiivsust, enesekindlust ja motivatsiooni

TEISIPÄEVAL JA NELJAPÄEVAL

19:15-20:45

Merilin Kimer

Merilin on peronaaltreener ja õpetaja, kes on muuhulgas lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitmusnõustaja õppe ning omab FAF Eesti jõusaali- ja personaaltreeneri litsentsi.

Personaaltreener Merilin Kimer

TEISIPÄEVAL

10:30-12:30

Kristjan Konsap

Kristjan on empaatiline personaaltreener, kes ise on kulturismiga tegelenud üle 10 aasta. Ta mõistab inimeste erinvaid vajadusi ja treenib nii võistlejaid kui ka lihtsalt head vormi hoida soovijaid.

Personaaltreener Kristjan Konsap

REEDEL

9:30-10:30

Kristin Möllits

Kristin on rõõmsameelne ja kogenud rühmatreener. Kristin omab mitmeid hinnatud treeninglitsentse ja täiendab end pidevalt. Kristini mission on sind juhatad tervema, tugevama ja õnnelikuma mina juurde.

Personaaltreener Kristin Möllits

ESMASPÄEVAL

16:30-17:30

Annemary Kruus

Annemary on toitumisnõustaja ja personaaltreener. Ta on lõpetamas Annely Sootsi toitumisnõustaja õpet ning personaaltreeneri koolitust. Annemary omab EOK kulturismi, jõusaali ja fitness EKR 3 taset

Personaaltreener Annemary Kruus
ESMASPÄEVAL 10:30-12:30

Esimene treening Koduklubis on 1€ ning majatreening on selle hinna sees. Juhul kui oled juba Koduklubi liige, siis on majatreening ka sulle tasuta. Kasuta seda võimalust julgesti!

Broneeri endale sobiv aeg e-posti aadressil telliskivi@koduklubi.ee, tee seda Facebook Messengeris või meile helistades +372 56 810 888.