KODUKLUBI TELLISKIVI Challenge 2017/2018

11/07/2017 - 11:48

Telliskivi Koduklubi meeskond ootab Sind et üheskoos mäetippu jõuda!

Tunned end tihti väsinud ja kurnatuna? Oled ehk liiga sageli morn ja ei suuda end motiveerida? Või hoopis oled aktiivne treenija, kuid ei näe tulemusi ja kahtlustad, et tehnika on puudulik?

Sel juhul on Challenge just Sinule!

Tee esimene samm: unusta vabandused, leia endas motivatsioonikild ja alusta juba täna, et jõuda oma eesmärkideni!

Meie treenerid on sel teekonnal Sinuga, et treening oleks eesmärgipärane ja korrektne, toitumisharjumused muutuksid tervislikumaks, motivatsioon ei langeks ja väljakutse kulgeks lõbusalt.

Alustades mõtle hästi ja püstita endale reaalne eesmärk, jaga seda meiega ja ole valmis: Sind on ees ootamas kolm põnevat kuud täis treeninguid, võitlusi, higi, naeru ja uusi sõpru!

Mis on Koduklubi Challenge?

Millal esitasid Sa endale viimati väljakutse? Ei mäleta?

Nüüd on Sul see võimalus!

Koduklubi Challenge 2017/2018 on kolm kuud kestev väljakutse, millest lihtsalt peab osa võtma, kui hindad tugevat tervist, aktiivset eluviisi ja armastad iseennast. See on väga lihtne: mõtle, kuhu sooviksid jõuda, püstita endale realistlik eesmärk ja alustame koos teekonda selle suunas. Ükskõik, milline on konkreetne sihtpunkt, võid olla kindel, et hea panuse ja koostöö puhul jõuame koos veel tugevama, tervema, õnnelikuma, tasakaalukama ja rahulolevama mina juurde.
Meie klubi treenerid Kristin ja Erkki on need kolm kuud Sinu kõrval nii nõu kui jõuga, et toetada, motiveerida, julgustada, teha vahekokkuvõtteid ja kontrollida eesmärgini jõudmist.

Tähtis ei ole kui palju Sa treenid, vaid treenimise eesmärk ja tulemused.

Challenge programmiga lisanduvad tunniplaani ERITREENINGUD, kus keskendutakse erinevatele treeningu aspektidele. Väljakutsega jäävad liidetuks ka juba ammu tuttavad rühmatreeningud, mille eest saab samuti boonuseid koguda (stretch&roll, Kõht-selg-tuhar, Pump, BodyART, Ringtrenn). Väljakutsega on seotud erineva iseloomuga treeningud ning treeningvahendid, et õppida paremini enda keha tundma ja tunnetama, panna end üha enam proovile, saavutada paremaid tulemusi ja tunda asjast mõnu. Treeningvahenditena kasutatakse näiteks hantleid, kettaid, sangpomme, kange, kummilinte ja –tuube, vahurulle, matte, oma keharaskust jpt.

Igal sportijal on võimalik valida kergemate ja raskemate harjutuste hulgast endale sobivaimad, kuna kindlasti on treeningutes erinevate tasemetega treenijad.Üksteise motiveerimine, innustamine ja toetamine on väljakutse üks tähtsamaid osasid. See aitab kergemini vastu pidada, tegevust nautida ja naerusuil sihini jõuda.

Challenge peamine eesmärk on just meeskonnatöö! Sinu treeningkaaslasest sõber motiveerib Sind, treener jagab oma head energiat ja juhiseid, Sina pingutad mõistlikult oma võimete kohaselt ja läbi koostöö jõutakse päev päeva kaupa oma eesmärkidele lähemale!

Osalema on oodatud iga tasemega treenijad: mehed ja naised, nooremad ja vanemad, uued ja ammused Koduklubi sõbrad.

Väljakutsega võid liituda igal ajal kolme kuu jooksul. Tähtsaim ei ole kogutud boonuste arv, vaid Sinu saavutused ja tulemused!

Challenge PREEMIAD ja AUHINNAD

Väljakutses osalejad saavad lisamotivatsiooniks koguda preemiapunkte: iga treeningu eest saab ühe boonuse, mis väljakutse lõppedes annavad Sulle võimalusi paljudeks soodustusteks.

Väljakutse lõppedes premeerib Koduklubi kõiki osalejaid vastavalt kogutud boonuspunktidele:

-15 boonust- TASUTA kehakoostise mõõtmine
-25 boonust- TASUTA kehakoostise mõõtmine ja üks personaaltreening ning  soodustus täispaketi soetamisel. 

-35 boonust- TASUTA kehakoostise mõõtmine ja  2 personaaltreeningut ning soodustus täispaketi soetamisel.
-50 boonust- TASUTA kehakoostise mõõtmine ja 2 personaaltreeningut ning suurem soodustus paketi soetamisel treenijale ja ta sõbrale.

Challenge  eriauhinnad meie treener Kristini poolt:

*1 personaalne treening KAHELE PARIMALE treenijale (kampaania lõpus)

*1 personaalne DUOtreening ÜHELE PARIMALE treenijale ja ta SÕBRALE (kampaania lõpus)

*1 personaalne grupitreening  ÜHELE PARIMATEST treenijatest ja tema neljale sõbrale (detsembri lõpus)

*vastavalt treenija BOONUSTE ARVULE (kampaania lõpu seisuga) soodustus personaaltreeningute ja toitumisnõustamise paketi/üksikpiletite soetamine edaspidiseks koostööks (alates 2018)