Emme, lähme trenni!

01/30/2018 - 11:13

Emme, lähme trenni

...

Telliskivi Koduklubi kutsub emad trenni! Just need emad, kelle väikelaps veel omal käel ei kõnni ja kes iga hetk ema hoolt ja tähelepanu võib vajada.

Treeningust

Paneme lapsed koos turvaliselt oma aeda ja emde silme alla käputama ja roomama. Ise teeme trenni. Koduklubi teener Kristin on äsjastele emmedele kokku pannud huvitava ringtrenni. Ühe treeningu jooksul tehakse erinevates punktides mitmeid harjutusi, mis on jõukohased nii algajale kui ka väljakutsuvad sportlikule emale.

Praktiline info

  • Emmedele on vajadusel mähkimiseks ja toitmiseks eraldi ruum, kuhu saab lapsed ka trenni ajal tudule jätta.
  • Trenni ülesehitus on paindlik ja võimaldab vajadusel vahepeal lapsega toimetada. 
  • Võta kõik vajalik oma lapsele ise kaasa. Meie poolt on turvaline roomamisplats, eraldi kõrvalruum laste mähkimiseks, toitmiseks ja uinumiseks. Muus osas loodame emadele.
  • Lapsevankri saad jätta teisele korrusele trepikotta, lifti ette (teisele korrusele saad liftiga).

Toimumise aeg ja maksumus

Treeningud toimuvad kolmapäeviti kl 10:30. Trenni maksumus on 5€. Kui tulete koos sõbrannaga, siis saate 8€-ga. Koduklubi liikmetele on treening paketihinna sees. 

Info ja registreerimine

Pane end kirja ja hoiame sind emadele mõeldud treeningute kursis. Kutsu ka teised toredad emad trenni, jagades meie Facebook üritust.

Vali endale sobiv aeg ja tule trenni!

Online appointments by Smoothbook

Kui sul broneerimissüsteemis aega kinni panna ei õnnestunud, siis tee seda Facebook Messengeris või meile helistades +372 56 810 888.